Bežecký pás NordicTrack má vynikajúcu konzolu

Share

Bežecký pás NordicTrack T 6.5 S je dobre postavený stroj so všetkými zvonmi a píšťalkami, ktoré by ste chceli mať v kardio stroji. Vybavené 2.6 kogeneračný motorom, tento domáci bežecký pás NordicTrack vás dovedie k maximálnej rýchlosti jazdy 10 km/h a poskytne sklon až 10%. Motor tiež zaisťuje hladkú a tichú prevádzku. Veľká jazdná plocha využíva tlmiaci systém FlexSelect, ktorý sa nachádza na väčšine bežiacich pásov NordicTrack. Tento tlmiaci systém poskytuje mäkký povrch, ktorý je ľahko kĺbový, ale môže byť tiež nastavený tak, aby poskytoval pevný povrch podobne ako beh vonku.

Bežecký pás Prehľad

Bežecký pás NordicTrack T 6.5 S Treadmill má vynikajúcu konzolu, ktorú bude v súťaži ťažké poraziť. Konzola má 20 vstavaných programov a možnosť prístupu k programu iFit s plateným predplatným. S programom iFit môžete cvičiacu knižnicu značne rozšíriť pomocou programu Google Maps. Môžete tiež sledovať štatistiku tréningu a sledovať svoju výkonnosť deň čo deň. Konzola je tiež kompatibilná s iPodom, takže pomocou vstavaných reproduktorov môžete cvičiť a počúvať svoju vlastnú hudbu.

Cena

Jedná sa o jeden z najvýhodnejších bežeckých pásov ponúkaných spoločnosťou NordicTrack za necelých 600 dolárov. Toto je cena prijateľná pre rozpočet.

Čo sa nám nepáči

Hlučný motor: Počas prevádzky môže byť tento model dosť hlasný. Toto majte na pamäti, ak sa nachádzate v priestore, kde by mohol byť problémom hluk/zvuk.

Minimalistická konzola: Dostanete to, za čo platíte, pokiaľ ide o ponuky konzoly tohto modelu. Model T6.5S nemá základy ako chladiaci ventilátor a úložný priestor, takže je ťažké uložiť telefón, kľúče atď. alebo si počas cvičenia prečítajte knihu.

Rýchlosť a sklon: Ponuka rýchlosti a sklonu na tomto modeli je ošúmelá. Sklon 10 km/h a 10% nie je príliš veľký, najmä ak chcete spustiť alebo absolvovať intervalový tréning.

Náš verdikt

Ak hľadáte veľmi lacný bežecký pás,s ktorým sa dá začať, nie je to také hrozné, ako je to od známej značky, ale existuje veľa lepších možností, ktoré sú tiež pomerne lacné. Tento model nie je určený pre bežcov, ani nie je navrhnutý na celú dobu bezproblémového a bezúdržbového používania. Ak chcete ušetriť nejaké peniaze, zvážte ďalšie modely, ktoré robia naše najlepšie ocenenie za lacné bežecké pásy.

Podobné príspevky: