Gril Weber je ideálny pre malé priestory

Share

Liatinové rošty na varenie poskytujú vynikajúcu tepelnú retenciu a rovnomerne rozdeľujú teplo po povrchu.

Porcelánovo obalené aromatizačné tyčinky zachytávajú kvapky a odparujú ich do dymu, čím vracajú potravinám viac chuti. Okrem toho tiež usmerňujú akékoľvek šťavy a kúsky mäsa, ktoré nie su odparené z rúrok horáka a uložia ich do systému na sprátanie tukov, ktorý pomáha zabrániť vzplanutiam a upchatým rúrkam horákov. Aromatické tyčinky tiež rozdeľujú teplo veľmi rovnomerne po celom grile, vďaka čomu je Spirit II E-210 jedným z najlepších grilov na nepriame varenie a udenie.

Okrem toho, pevná hliníková konštrukcia plášťa a jeden odvzdušňovač tiež prispievajú k vynikajúcemu výkonu E-210.

Jednoduché čistenie – 4. 5/5

Model E-310 má systém riadenia tukov, ktorý umožňuje priamočiare čistenie. Akékoľvek šťavy a kúsky mäsa, ktoré nie sú odparené aromatizačnými tyčinkami, sú zachytené v zásobníku na mastnotu, ktorý ich uhol do záchytnej panvyce. Zásobník na tuky a záchytná panvica sú ľahko odstrániteľné na čistenie. Záchytnú panvicu je možné zameniť za inú, alebo ju môžete obaliť s hliníkovou fóliou pre viacnásobné použitie.

Rúrky horáka sa dajú jednoducho čistiť jednoduchou grilovacou kefou z nehrdzavejúcej ocele. Cena – 4/5

Pre zahrnuté funkcie, Weber Spirit II E-210 je na drahšom konci spektra. Ako u väčšiny vecí však dostanete to, za čo zaplatíte, a hliníkový varný box Spirit II-E-210 a jeho kryt dlho vydržia,oveľa dlhšie ako grilovacie mriežky ktoré sú vyrobené z plechu. Stavebná kvalita firmy Weber, ako aj jej zákaznícka podpora a záruka, maju hodnotu dať za Spirit II E-210 peniaze navyše.

Weber Spirit E210 je cenovo dostupné a efektívne riešenie pre každého, kto hľadá plynový gril. Ľahko sa inštaluje a poskytuje dokonalé výsledky pre každého kto ho používa, a taktiež majú radosť z jeho používania. Navyše je dostatočne trvanlivý na to, aby bol posledný plynový gril, ktorý si kúpite na dlhú dobu. Jednoduchosť a štýl v zjednodušenom balíku.

Veľa energie

Nikdy sa nemusíte starať že mäso ktoré chcete s týmto grilom variť , bude málo alebo slabo upečené . Má skvelý dizajn, ktorý udržuje teplo tam, kde ho potrebujete (cez mäso), aby ste ho mohli urobiť v ten správny čas.

Podobné príspevky: