Je PopSocket najlepším vynálezom pre mobilné telefóny?

Share

Svet doplnkov pre mobilné telefóny je plný nekonečného množstva prvkov vytvorených na uľahčenie ich používania, pridať nejaký dizajn a farbu do zariadenia alebo chrániť ho pred najčastejšími poškodeniami.

Každý deň vyvíjajú nové nápady na túto tému, takže najbežnejšie problémy, ktoré sa vyskytli pri používaní mobilného telefónu, prakticky úplne zmizli, pretože pre každú potrebu sa zdá, že existuje viac ako jedno riešenie.

PopSocket

Čo je PopSocket a prečo je jeho používanie tak populárne?

V súčasnosti existuje príslušenstvo, ktoré generuje veľký dopyt od používateľov, čo môže byť preto, že každý chce mať PopSocket pre svoje telefóny.

PopSocket je veľmi malý doplnok, ktorý sa pripevňuje k zadnej strane mobilného telefónu pomocou špeciálneho lepidla. Tento malý skladací valec má pri otváraní schopnosť otvárania a zostáva prakticky plochý, keď už nie je potrebný. PopSocket sa môže prilepiť priamo na telefóne alebo na kryte telefónu.
PopSocket môže byť tiež použitý ako praktický propagačné darčeky.

Tento vynález priniesol skvelý príjem všetkým užívateľom mobilných telefónov, pretože bol navrhnutý tak, aby pevne držal zariadenie, vyhnúť sa tomu, že sa zbieha rukami a je poškodený pádom. Valec má ideálnu veľkosť, aby si užívateľ mohol dať prsty držať telefón efektívne.

PopSocket má dizajn, ktorý sa spája s akýmkoľvek typom mobilného telefónu, pravda je celkom dobrá a navyše má rôzne vzory a farby, takže je možné ich kombinovať podľa užívateľského preferencie.

Ako používanie PopSocket pomáha?

Hoci na začiatku vznikla myšlienka vytvoriť takýto kus tak revolučne, že je potrebné zabrániť tomu, aby tímy padli z rúk svojich užívateľov, v priebehu času sa objavilo mnoho ďalších použití, ktoré robili skúsenosti s mobilným telefónom oveľa jednoduchšie.

PopSocket
  • Vyhnete sa úderom a pádom:

    Toto je jeho hlavné použitie, vieme, že existuje veľa telefónov, ktorých prezentácie sú dosť veľké, a tak niektorí používatelia musia dokonca použiť obe ruky na ich držanie, pretože s jedným sa skĺznu na zemi, použitie PopSocket sa vyhýba týmto situáciám.

  • Zlepšuje skúsenosti s užívaním seba samých:

    pre mnohých je veľmi ťažké vziať si selfie, pretože keď sa dostanete na tlačidlo spúšte, narušíte kvalitu fotografie a tiež riskujete pádu telefónu, ale ak prilepíte PopSocket k mobilnému telefónu tieto problémy okamžite skončia, pretože ho môžete držať aj pri úplne otvorenej ruke, ktorá sa predtým zdala nemožná.

  • Má iný vstavaný doplnok:

    PopSocket vždy prichádza s verným spoločníkom, to je PopClip, je to jednoducho malý kus, ktorý sa pre PopSocket hodí perfektne do neho, osobitosť tohto dielu je, že môže byť prilepená kdekoľvek alebo na povrchu, ktoré budete potrebovať, týmto spôsobom budete môcť mobil používať bez toho, aby ste mali plné ruky.

Podobné príspevky: