Olaplex je zázračný prostriedok určený na záchranu vašich vlasov

Share

Nie je tajomstvom, že neustále farbenie a farbenie vlasov spôsobí, že sa vlasy čoskoro stanú krepatými a suchými, čo si nikto neželá. Veď kto by chcel mať poškodené končeky? Dobrou správou však je, že teraz existuje účinná salónna kúra, ktorá vám pomôže vyriešiť vaše trápenie s vlasmi a ktorú môžete použiť aj v pohodlí domova. Nie je to nič iné ako Olaplex.

Čo je Olaplex?

Tím amerických vedcov z Kalifornie vyvinul prípravok Olaplex, ktorý pomáha udržiavať zdravie vlasov aj po náročnom ošetrení a spracovaní. To znamená, že si budete môcť vytiahnuť nádherný odfarbený bob bez toho, aby ste sa museli obávať, že vám potom vlasy vypadajú.  

Olej na obnovu vlasov Olaplex
Olej na obnovu vlasov Olaplex je vhodný pre všetky typy vlasov

Tento kozmetický výrobok je ako zázračná revolúcia, na ktorú vlasový priemysel už dlho čakal. Môže sa pochváliť chemickým zložením s jednou zložkou, ktoré nielenže zabráni chemickému poškodeniu vašich vlasov, ale zároveň ich aj opraví.

Ako to funguje?

Toto ošetrenie vlasov sa nepodobá ničomu inému. Ide o úplne novú molekulu, ktorá narovná vaše vlasy a napraví ich narušenú štruktúru. Taktiež vyhľadáva porušené disulfátové väzby a potom ich opäť spája, aby boli vaše vlasy silnejšie, pevnejšie, plnšie a rozhodne zdravšie.

Ako používať Olaplex na dosiahnutie najlepších výsledkov rastu vlasov (Olaplex č. 0, Olaplex č. 3, Olaplex č. 6 a 7).

Kedy sa používa v kaderníctve?

Produkt je podobný zázračnému prostriedku, ktorý dokáže opraviť takmer všetko. Často sa odporúča takmer všetkým klientom salónov. Konkrétne je nevyhnutné používať vlasovú kúru pri všetkých typoch farebných služieb. Môže to pomôcť výrazne znížiť blednutie a zachovať celistvosť vlasov najmä v prípade tmavších a žiarivejších farieb vlasov. 

Mnohé salóny sú tiež nábožné v používaní tohto výrobku pri niektorých zosvetľovacích službách, ako je celoplošné zosvetlenie hlavy. Chcú, aby sa všetci ich klienti tešili zo zdravých a krásnych vlasov, ktoré môžu ľahko udržiavať aj doma. Toto ošetrenie vlasov presne toto umožňuje.

Jednoducho povedané, keďže vlasy vďaka nemu získajú pozoruhodnú pevnosť, je možné ich farbiť častejšie a môžete tiež ísť do svetlejších a svetlejších odtieňov podľa vlastnej potreby bez obáv, že sa pramene budú lámať.

Aké sú Benefity?

  • Pomáha udržiavať optimálny stav farbených vlasov a dodáva im lesk, plnosť a zdravie..   
  • Funguje to aj na panenských vlasoch. Dokáže odstrániť poškodenia spôsobené slnkom a teplom pomocou jediného samostatného ošetrenia, ktoré môžete aplikovať doma.

Rôzne štádiá

Olaplex je jedinečná kozmetická úprava na narovnávanie vlasov, ktorá zahŕňa niekoľko krokov na obnovenie disulfidových väzieb vo vlasoch, ktoré sa narušili pri farbení, chemickom ošetrení alebo úprave vlasov vysokým teplom. Kroky 0, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ako aj novo zavedený krok 8 sú k dispozícii vo forme domácich produktov, zatiaľ čo kroky 1 a 2 sú služby v salóne, ktoré musia vykonávať len odborníci.

Podobné príspevky: