Predator má jedinečný a funkčný vzhľad

Share

Veľkosť generátora

Veľkosť je samozrejme dôležitým faktorom rozhodovacieho procesu pre správny generátor. Väčšina generátorov je veľká a ťažká. aj keď sú veľmi silné, prenositeľnosť môže byť veľkým problémom v takýchto prípadoch. Generátor Predator 2000 je veľmi kompaktný a prenosný, čo ho robí veľmi cenným. Napriek tomu, že je malý, poskytne vám dostatok energie pre núdzové situácie alebo vonkajšie spotrebiče.

Cena

Generátor Predator 2000 poskytne dobrý výkon pre základné spotrebiče a elektroniku. a cena tohto generátora ho robí relatívne lacným. Samozrejme, ak potrebujete viac sily a kvality, mali by ste zvážiť zaplatenie vyššej ceny.

Výkon

Tento generátor poskytuje výkon 1600 W a bol ohodnotený tak, aby poskytoval 2000 špičkových W. Jeho moc sa môže za určitých okolností zdať nedostatočná, napríklad, keď sú veľké výpadky elektrickej energie. Mimochodom, jeho výkon je dostatočný pre malé domáce spotrebiče alebo núdzové prípady.

Tiež, pre kempovanie, pre párti v zadnom dvore a ďalšie vonkajšie udalosti, Predator 2000 môže byť tým pravým generátorom pre vás. Inžinieri spoločnosti testovali, že je schopný napájať niekoľko spotrebičov súčasne. Tento generátor môže napájať niekoľko žiaroviek, ventilátorov, LED televízorov, čo je viac než dosť.

Čistá energia

Čistá a stabilná elektrina je najlepšou vlastnosťou, ktorú tento generátor ponúka. S čistým napájaním ktorý produkuje Predator 2000, by ste sa nemali obávať o citlivosť vášho zariadenia. Váš smartfón, smartwatch, tablet alebo notebook môžu byť bezpečne nabité výkonom tohto generátora. Takže ak ste profesionál alebo inžinier, potom nie je pochýb o tom, že tento generátor je ideálny pre vás.

Motor generátora

Generátor Predator 2000 prichádza s s objemom motora 79.7 cc so vzduchovým chladiacim systémom. Z tohto dôvodu má tento generátor veľký výkon, dostatočnú ochranu a dlhšiu životnosť. Jeho motorom je nadzemný ventil (OHV), ktorý má svoje vlastné výhody. Najdôležitejšie sú menšie balenia a jednoduchý pohonný systém.

Záruka

Značka Predator ponúka na generátor Predator 2000 obmedzenú záruku na 2 roky. Garantujú 2 roky bezchybný systém regulácie emisií a spracovania. avšak za materiálové vady a spracovanie zaručujú len 90 dní. Keď to však porovnáme so zárukami iných značiek, sú takmer rovnaké.

Hluk

Samozrejme, zvuk, ktorý generátor produkuje, môže byť veľmi hlasný a rušivý. ale to nie je prípad generátora Predator 2000.

Podobné príspevky: