Propagačné darčeky sú dobrou propagáciou pre každú spoločnosť

Share

Propagačné darčeky sa niekedy môžu stať dobrým riešením. Pre mnohých ľudí, keď počujú propagačné produkty, všetko, čo si myslia, je to pero, ktoré nikdy nespí, alebo kľúčové reťazce, ktoré sotva používajú. Niekedy môžu rozpočtové obmedzenia nútiť k tomu, aby sme sa rozhodli pre propagačné produkty na darčeky. V niektorých iných prípadoch možno chceme urobiť chytré riešenie a dokázať, že nízke náklady nevyhnutne neznamenajú nízku kvalitu.

Propagačné darčeky

Význam darčekov

Bez ohľadu na rozpočtové obmedzenia, reklamné produkty stojí za to vynaložiť peniaze. Pretože jeden má pozitívne dojmy v očiach klienta a druhý, 52 % ľudí, ktorí dostávajú propagačné darčeky, pokračujú a podnikajú so sponzorom. To je podľa výskumu PPAI. Ak nič, aspoň táto posledná štatistika by mala vyvážiť rovnováhu v prospech propagačných produktov, keby ste boli ešte nerozhodli.

Pre propagačné darčeky sa nemusíte obávať rozpočtových obmedzení. Aplikujúc nákladovo efektívny režim na propagačné produkty, určite ušetríte svoje peniaze oddelenia a súčasne podporíte svoju marketingovú stratégiu.

Zbierka propagačných darčekov s nízkymi nákladmi

 1. Značkové utierky na čistenie z mikrovlákien

  Táto položka je jedným z produktov, ktoré každý pravdepodobne použil. Je pomerne lacný a dá sa použiť na čistenie počítačov, tabletov a obrazoviek smartfónov. Môže sa použiť aj na čistenie kancelárskych okuliarov.

 2. Vlastné stylusové saténové pero

  Stylusové perá sú veľmi populárne a veľmi milujú mnohí zamestnanci kancelárie. Toto pero je jednoducho guľôčkové pero s hrotmi na vrchu. Je za cenu 0,65 dolárov. Existuje niekoľko propagačných produktov, ktoré dokážu túto cenu poraziť.

 3. Reklamný stojan na telefón

  Jedná sa o jeden z najefektívnejších stojanov na telefón, ktorý kedy nájdete. Je vyrobený zo silikónového puzdra, ktorý je vybavený výsuvným stojanom, ktorý sa drží na vašom smartphone, aby ho podporil. Tento produkt si môžete vychutnať ktokoľvek. Okrem toho môžete tiež dať praktický PopSocket.

 4. Sanitizér

  Jeden z najlepších darčekov pre prakticky všetky udalosti, viac ako obchodné show a konferencie, udalosť, ktorá zahŕňa mnoho podaní ruky. Môžete získať tento neoceniteľný dar svojim zákazníkom alebo klientom tým, že ich povzbudíte, aby zostali zdraví.

 5. Skladacia chladnička na plechovky Koozies

  Koozie sú dokonalým reklamným produktom pre outdoorové aktivity. Okrem toho sú nadčasové a lacné. Môže byť vytlačený plný farieb. Tento produkt môže byť odovzdaný zamestnancom počas firemných piknikov ako značkové príslušenstvo.

 6. Personalizovaný batoh

  Tieto všestranné produkty môžu byť použité mnohými spôsobmi. Majú šokujúcu štartovaciu cenu, iba 2 doláre! Tieto propagačné produkty sú ideálne vhodné pre obchodníkov s nízkym rozpočtom.

 7. Kovová kľúčenka s otváračom na fľaše

  Ako naznačuje názov produktu, je to viac ako len kľúčový otvárač. Slúži tiež ako otvárač na fľaše! Viacúčelový aspekt tohto produktu si určite zapôsobí na svojich klientov.

 8. Mätové cukríky

  Firemná udalosť za rohom? Vyskúšajte dávkovač pre mätové cukríky, pretože tento produkt je celkom vhodný na to, aby ste ho predali na akejkoľvek druhu udalosti.

Na záver, ľudia sa cítia ocenení, keď sú uznaní darmi. Tento článok preskúmal lacné propagačné darčeky, ktoré si môžete zvoliť.

Prečítajte si článok o tejto téme kryt na vozidla proti krupobitiu.

Reklamní softshell bundy s potiskem. Nabízíme nejširší sortiment, fullservisové služby, odezvu na poptávku. Čítaj viac …

Podobné príspevky: