Tento inteligentný liek posilní vaše mentálne schopnosti

Share

Pretože sa môže poškodiť pečeň, Adrafinil sa najlepšie používa zriedkavo alebo nanajvýš v cykloch. Ak sa rozhodnete pre cyklus, odporúčame vám užívať týždeň voľna na každé dva týždne užívania tohto inteligentného lieku. Dlhodobé užívanie Adrafinilu môže viesť k rozvoju tolerancie voči drogám, takže na dosiahnutie rovnakých výsledkov budete musieť vziať viac a viac.

Nežiaduce účinky adrafinilu

Rovnako ako pri užívaní akýchkoľvek iných inteligentných liekov postupujte opatrne. Adrafinil je skvelý inteligentný liek pre tých, ktorí potrebujú občasnú podporu, keď pracujú dlhé hodiny alebo bláznivé nepárne zmeny. Veľmi sa odrádza od pravidelného užívania.

Vedľajšie účinky Adrafinilu sú dosť podobné vedľajším účinkom lieku Modafinil. Patria sem bolesti hlavy, zvýšený krvný tlak, nevoľnosť a žalúdočné ťažkosti. Môže spôsobiť snívanie cez den alebo dokonca halucinácie. Uvádza sa tiež, že Adrafinil je látka potlačujúca chuť do jedla, a to môže byť dobrá alebo zlá vec. Nechám vás byť sudcom. Posledná vec, ktorú treba riešiť, je účinok Adrafinilu na pečeň.

Preukázalo sa, že adrafinil zvyšuje enzýmy pečene, pretože predtým, ako začne skutočne fungovať, musí byť metabolizovaný v pečeni. Hoci zvýšené pečeňové enzýmy samy o sebe nemusia predstavovať zdravotné riziko, môže to mať vplyv na akékoľvek iné lekárske problémy, ktoré by ste mohli mať, nezabudnite však na to.

Ako stohovať Adrafinil?

Rovnako ako v prípade mnohých iných kognitívnych zosilňovačov, na trhu existuje niekoľko nootropík, ktoré majú synergický účinok na adrafinil a robia ho ešte silnejším. Ak sa snažíte zo svojho adrafinilu vytlačiť maximum alebo sa snažíte vylepšiť svoj vlastný nootropický zásobník, čítajte ďalej!

Pramiracetam

Je to silný nootropik, známy svojimi vlastnosťami zvyšujúcimi pamäť. Pramiracetam zvýši produkciu cholínu, ktorý sa potom transformuje na acetylcholín, kľúčový neurotransmiter v kognitívnych procesoch, ako sú pamäť, koncentrácia a rýchlosť učenia. Kombinácia 100 mg pramiracetamu s Adrafinilom bude mať za následok zvýšenie energie a pamäte bez chvenia, ktoré by mohli vyvolať niektoré iné stimulanty.

Adrafinil je inteligentná droga, ktorá so sebou prináša nejakú batožinu, takže jej užívanie môže mať za následok niektoré vedľajšie účinky. Ak sa rozhodnete kúpiť Adrafinil v práškovej forme, kúpte si mierku a zvážte svoje dávky presne, aby ste sa vyhli čo najväčšiemu počtu vedľajších účinkov, ktoré budem písať nižšie. Začnite na spodnom konci a postupne sa prepracujte (ak je to potrebné) až na dávku 1200 mg.

Podobné príspevky: