Troy Bilt Storm 2410 udržuje tradíciu jednej z najlepších snehových fréz na trhu

Share

Sklz má ručnú otočnú rukoväť pre smer. Taktiež sa manuálne nastaví na výšku. 12″ palcové zúbkované oceľové nebožiece prechádzajú najtvrdším snehom a ľadom. Operácia druhej etapy bola hladká a nezaznamenali sme žiadne upchatie v sklze. Ak sa z nejakého dôvodu vaše nebožiece zaseknú, môžete použiť priložený nebožiecový dopravník na bezpečné odstránenie nečistôt. Ak chcete toto zabaliť ja si myslím, že Troy-Bilt Storm 2410 snehová fréza je skvelá kúpa. Je to dosťodolné pre Chicago zimy a jednoduché na vrecku. Zvládla všetko, čo sme na ňu hodili ako šampion.

24-palcové snehové frézy Troy-Bilt

Troy-Bilt má dve 24-palcové snehové frézy, ktoré sú lacné, ale robia prácu pre mnoho majiteľov domov. Stroje používajú rovnako kvalitné diely ako drahší stroj – len nemajú toľko funkcií. Majú rovnakú záruku ako drahšie modely. Jeden model, Storm 2410, je jednou z najlepších snehových fréz na trhu dnes. Ak žijete v pododdelenií s príjazdovou cestou za 2 vozidla a dostanete 60 palcov snehu alebo menej za rok, je to skvelá voľba.

Troy-Bilt Storm 2460 MY 24 palcová snehová fréza

Najlepší výber hodnoty: 24-palcová Troy Bilt Storm 2410 udržuje tradíciu jednej z najlepších snehových fréz na trhu. Ona môže ľahko zvládnuť 12-palcové sneženie, ale tiež môže aj očistiť ten 24-palcový závej po potreby. Vysoký príjem znamená aj to, že môže očistiť ten obrovský snehový závej čo pluh naunášal cez noc. Vrelo odporúčam túto snehovú frézu, ak máte príjazdovú cestu pre 2 auta dlhú asi 80 stôp (alebo jeden ekvivalent auta), aj ak ste dosiahli priemerné sneženie 60 palcov alebo menej za rok. Je dizajnovaný tak, aby pracoval na štrku, trávniku, cemente a makadame Pre túto snehovú frézu je 208cc motor správnej veľkosti.

Vzduchové pneumatiky skutočne zaznamenavajú rozdiel. Poskytujú vám trakciu 15-palcových pneumatík X-Trac, ale dizajn šliapania ich robí veľmi ľahko otáčavými na tejto snehovej frézy s pevnou nápravou. Ona má tiež polu-šmykové topánky, takže nemôže poškriabať vaše vyrazené a dekoratívne príjazdové cesty a chodníky. V poslednom rade, dlhý výsypný sklz stavia sneh tam, kde ho chcete, a ovládanie EZ sklzom je rýchle a veľmi jednoduché na použitie. (Môj názor) Tento model nemá posilňovač riadenia, ale je dostatočne ľahký a s pneumatikami bez vzduchu – pre väčšinu ľudí je veľmi jednoduchý na použivanie. Áno, na trhu je veľa väčších, obrovských a drahších snehových fréz, ale ak chcete len 2-stupňovú čistú príjazdovú cestu, je to jedna z najlepších možností.

Podobné príspevky: