Ultramax je veľmi tichý, efektívny, dobre splachujúci, čistý a pohodln

Share

Misa – je vybavená miskou s pretiahnutým tvarom, ktorá môže byť pre používateľov výhodná z viacerých dôvodov. Po prvé, sú vnímané ako pohodlnejšia voľba vzhľadom na polohu a priestor na nohy, ktorý ponúka. Po druhé, sú vhodnejšie pre mužov s väčšou vyškou pre ďalší priestor, ktorý potrebujú pri sedení. Dalo by sa tvrdiť, že tvar na vnútornej strane misky tiež pomôže znížiť spätný náraz.

Ďalšou pohodlnou funkciou, ktorú možno často prehliadnuť, je výška misy. To je univerzálna výška, čo znamená, že je to vyššia ako tradičné štýly a na tele určite ľahšia. Bez sedadla sa výška ráfika meria na 16,125 palcov a so sedadlom má iba niečo viac ako 17 palcov. To umožňuje, aby bola o niečo prístupnejšia pre používateľov, ktorí môžu mať problémy so sedením alebo stojaním z dôvodu spoločných problémov, zranení alebo dokonca zdravotného postihnutia. Vďaka tomu je tento proces v súlade s ADA.

Je tiež obalená vrstvou SanaGloss, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby zabránila hromadeniu odpadu a hromadeniu baktérií v miske. Úhľadný povrch pomôže vytvoriť čistejšie prostredie po každom spláchnutí.

Dizajn – Toto Ultramax II sa o estetickú toaletu z jedného kusu, ktorá má zreteľne hladké okraje okolo nádrže a prednej časti misy. To podľa môjho názoru dáva modernému pocitu, ktorý bude dopĺňať modernistické kúpeľňové témy, ktoré majú tendenciu mať jasnejšie farby, vďaka čomu bude bavlnená biela v tomto ideálnom prípade ideálna..

Priestor – rozumieme, že nie každý bude mať k dispozícii obrovské množstvo priestoru. Toalety niekedy môžu byť veľmi malé miestnosti, ktoré si vyžadujú kompaktný dizajn. Ak chcete dať náskok a vedieť akú veľkosť dokáže vaša kúpeľňa zvládnuť , zmerajte ju od steny po stenu pomocou pásky a poznamenajte si obrázok dole. Rozmery tohto produktu sú pre informáciu 28.3 až 16.6 až 28.8 palcov.

Záver

MS604114CEFG # 01 je určite ten, na ktorý sa treba pozreť v strednom až hornom cenovom rozmedzí. Z toho, čo sme získali z viacerých zdrojov, spätná väzba vykazuje väčšinou pozitívny trend. Existujú viaceré inklúzie, v konečnom dôsledku to bude užitočné ako inovácia na vaše súčasné nastavenie.

Toto UltraMax II z jedného kusu predĺžené 128 GPF Univerzálna výška toaletu s projektmi CeFiONtect, Toto je značka dokonalosti: „Ľudia planéty voda.

Podobné príspevky: