Versonel kegerátory sú ideálne pre komerčné využitie v baroch

Share

Versonel VSL155TDSS Voľne stojaci je perfektná chladnička na pivo, ktorá obsahuje jednoduchý návod na inštaláciu a všetky diely a príslušenstvo. Je navrhnutý s predným panelom z ušľachtilej ocele s rýchlym LCD displejom a elegantným čiernym povrchom s dvierkami z ušľachtilej ocele. Má jednu čiernu pivnú vežu a chrómovú prednú časť s pružinami a s dvomi kusmi odkvapkávajucich miskou z nerezovej ocele. Má štyri odnímateľné kolieska so zámkami pre jednoduchosť pohybu, ktoré môžete ľahko premiestniť kamkoľvek budete chcieť. Je to myšlienka o nerezových dverí. Nádrž s CO2 musí byť naplnena a vlastné sudy môžu vyžadovať nainštalované vlastné pivné kohútiky.

Versonel VSL155TDSS Freestanding má predný displej teploty, ktorý dokáže nastaviť rozsahy od 34 stupňov do polovice 40 stupňov, aby ste vždy udržali vaše čapované pivo pri optimálnej teplote. Skvelý je k dispozícii pre všetkých, ktorí chcú mať čerstvé točené pivo vo vlastnom dome a elegantné dvere z nehrdzavejúcej ocele poskytujú štýlový a moderný doplnok k akémukoľvek baru alebo zábavnému prostrediu. Versonel VSL155TDSS Voľne stojaci vám umožňuje variť si vlastné pivo alebo kúpiť sudy od miestneho distribútora pre vaše potešenie. Každý vie, že čapované pivo zo suda chutí lepšie ako fľaškové. To vám tiež ušetrí peniaze. Užite si pitie piva s Versonel VSL155TDSS voľne stojacou hladničkou.

Veci, ktoré sa nám páčili:

  • Predný panel – Rýchle zobrazenie teploty na LCD obrazovky t
  • Elegantný tmavý dizajn s nerezovými dverami
  • Zásobník CO2 sa ľahko uskladní v chladničke, preto môže byť jednotka umiestnená v jednej rovine so štruktúrou steny
  • Štyri odnímateľné kolieská so zámkami pre jednoduchý pohyb
  • Zahrnuté su i jednoduché pokyny pre inštaláciu

Veci, ktoré sme nemali radi:

  • Musel som si kúpiť 5lb CO2 nádrž len na experimentovanie systému
  • Hrozná zákaznícka podpora
  • Zlý dizajn a štýl

Versonel má oveľa drahšie kegeratori, ale niektoré funkcie stoja za to. Môžete si kúpiť túto jednotku za 559.99 dolárov.

Ak máte ťažkosti zistiť úroveň teploty ktorú váš kegerator má, táto funkcia bude určite prospešná pre vás. Tento výrobok má predný digitálny displej rýchleho zobrazenia teploty.

Môžete ho konvertovať na štandardnú chladničku. Existujú dve vnútorné drôtené police, ktoré uľahčujú organizovanie fliaš. Vzhľadom k tomu, že je o niečo drahši ako iné kegeratori, ma úžasný dizajn ktorý stojí za tu cenu.

Podobné príspevky: